Kargo & Teslimat

Ebruli Aksesuar olarak önceliğimiz, beğendiğiniz ürünleri hızlı ve güvenli bir şekilde size teslim etmektir. Siparişinizin alındığı anda yoğun çaba sarf ederek, anlaşmalı kargo ile en kısa sürede işleme alacağımızı ve gönderimini sağlayacağımıza emin olabilirsiniz.

Yasal olarak süre 3 gün olmakla birlikte, genellikle siparişlerinizi aynı gün veya en geç ertesi gün güvenli bir şekilde paketlenmiş ve faturalandırılmış olarak anlaşmalı kargoya teslim ediyoruz. Türkiye’nin her yerine gönderim yapabiliyor olsak da konumunuza bağlı olarak kargonun size ulaşması 1-3 iş günü sürebilir.

Olağanüstü durumlar, zorlayıcı hava koşulları veya ulaşım kesintileri gibi nedenlerle ürünü belirlenen sürede teslim edemediğimiz durumlarda, sizi hemen bilgilendireceğiz. Bu durumda siparişinizi iptal etme, varsa benzer bir ürünle değiştirme veya teslimat süresinin engelleyici durumun ortadan kalkmasına kadar ertelenme gibi seçeneklerden birini kullanma hakkına sahipsiniz. Siparişinizi iptal etmeniz halinde ödediğiniz tutar 10 gün içinde size iade edilecektir.

Ürünleriniz kargoya verilmeden önce kalite kontrolünden geçer ve ardından paketlenir. Ancak nadiren de olsa taşıma sırasında hasar riski bulunmaktadır. Bu nedenle, kargo görevlisi yanındayken paketi açmanız ve gerekliyse tutanak tutmanızı rica ederiz. Arızalı veya bozuk olan ürünleriniz, garanti şartlarına göre bize gönderilebilir ve bu durumda kargo masrafları tarafımızdan karşılanacaktır.

Keyifli alışverişler dileriz.