Güvenlik & Gizlilik

Ebruli Aksesuar tarafından EbruliAksesuar.com internet sitesinde ödeme esnasında dünyanın en güçlü şifreleme sistemlerinden birisi olan SSL sertifikaları kullanılmakta ve kredi kartı bilgilerinizin gizliliğini ve güvenliğini bu yolla sağlamaktadır. İşlem sırasında girdiğiniz kart bilgileri Ebruli Aksesuar’a ulaşmadan şifrelenmiş olarak bankanıza doğrudan ulaşır ve bankanızdan işlem onay kodu alınır. Bu nedenle ne Ebruli Aksesuar çalışanlarının ne de diğer 3. şahısların kart bilgilerinize ulaşması ihtimali yoktur. Kart bilgileri veritabanımıza hiçbir zaman kaydedilmez.

Ebruli Aksesuar tarafından EbruliAksesuar.com internet sitesinin iyileştirilmesi, geliştirilmesine yönelik olarak ve/veya yasal mevzuat çerçevesinde siteye erişmek için kullanılan İnternet servis sağlayıcısının adı ve Internet Protokol (IP) adresi, Siteye erişilen tarih ve saat, sitede bulunulan sırada erişilen sayfalar ve siteye doğrudan bağlanılmasını sağlayan Web sitesinin Internet adresi gibi birtakım bilgiler toplanabilir.

Ebruli Aksesuar, üyenin kişisel bilgilerini yasal bir zorunluluk olarak istendiğinde veya 

(a) Yasal gereklere uygun hareket etmek veya Ebruli Aksesuar’a tebliğ edilen yasal işlemlere uymak;
(b) Ebruli Aksesuar ve Ebruli Aksesuar web sitesi ailesinin haklarını ve mülkiyetini korumak ve savunmak için gerekli olduğuna iyi niyetle kanaat getirdiği hallerde açıklayabilir.

Ebruli Aksesuar, üyelik sözleşmesi uyarınca, üyelerinin kendisinde kayıtlı elektronik posta adreslerine bilgilendirme mailleri ve cep telefonlarına bilgilendirme SMS’leri gönderme yetkisine sahip olmakla beraber, üye, üyelik sözleşmesini onaylamasıyla beraber bilgilendirme maillerinin elektronik posta adresine ve bilgilendirme SMS’lerinin cep telefonuna gönderilmesini kabul etmiş sayılacaktır.

Gizliliğiniz ve güvenliğiniz bizim için önemlidir.

Mutlu alışverişler.