Değişim & İade

  • Ebruli Aksesuar’dan satın aldığınız tüm ürünleri “Kullanılmaması Şartıyla” 14 (ondört) gün içinde değişim ve iade edebilirsiniz.
  • Kargonuz size ulaştığı gün, değişim ve iade talebinizi bildirmek için +90 544 312 05 00 numaralı WhatsApp hattımıza başvurabilirsiniz. Eğer değişim talebiniz ölçü kaynaklı ise, kuyumcudan öğreneceğiniz net ölçünüzü belirten kısa bir not ile ürünü bize göndermeniz yeterlidir.
  • Farklı bir ürünle değişim yapmak isterseniz, değişim yapmak istediğiniz yeni ürünü bildirmek için +90 544 312 05 00 numaralı WhatsApp hattımıza başvurmanız yeterlidir.
  • Ürün değişimi ve iadesi için, değişim yapılacak ürünün kesinlikle kullanılmamış olması gerekmektedir. Yetkililerimiz tarafından yapılan incelemede kullanıldığı tespit edilen ürünün değişimi ve iadesi gerçekleşmez.
  • Kargo masraflarının müşteri tarafından karşılanması şartıyla ürün geri gönderilir. Kanun ve yönetmelikler gereği kişiye özel tasarımlarda, kişiye özel renk yapılan ürünlerde ve herhangi bir özel istek üzerine yapılan özel işlem ve özel ölçü yapılan ürünlerde değişim ve iade işlemi gerçekleştirilememektedir. Ayrıca hijyen nedeniyle küpe ürünlerinde kesinlikle iade ve değişim seçeneği sunulamamaktadır.
  • Eğer ürün size firmamızdan kaynaklı olarak hatalı bir şekilde gönderildiyse, değişim işlemi için siparişinizle birlikte gelen faturayı ekleyerek Yurtiçi Kargo’ya “Ebruli Aksesuar” adına “Karşı Ödemeli” olarak gönderebilirsiniz. Değişim işlemi kargo masrafları dahil ücretsiz ve hızlı bir şekilde sonuçlanacaktır.
  • Değişimi veya iadesi yapılacak ürün veya ürünlerin kutusu, ambalajı ve varsa standart aksesuarları eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmelidir.
  • Firmamızın hatasından kaynaklanmayan değişim ve bakım işlemlerinizde kargo masrafı müşteri tarafından karşılanır. Anlaşmalı olduğunuz bir kargo firması olmadığı takdirde, yüksek ücretli kargo masraflarının önlenmesi için ürünü anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ile göndermek şartıyla değişim ve iade işlemi yapılabilir.
Keyifli alışverişler dileriz.